OL-Beslag A/S forlænger sit sponsorat med Silkeborg Kajakklub i tre år.

Endnu en af klubbens trofaste sponsorer OL-Beslag A/S har også forlænget sit sponsorat med Silkeborg Kajakklub.

OL-Beslag A/S har støttet klubben de sidste 3 år, og har været glad for den aktive eksponering de har oplevet at klubben leverer på både og i aviser og andre medier. OL-Beslag A/S været meget glad for herlige billeder af unge aktive, der er ambitiøse, seriøse og flittige med træning. Billeder af aktive sportsfolk, der på bedste vis repræsenterer en sport i rivende udvikling og på meget højt niveau. Aktive som lever af rigelig sund mad tilberedt i et køkken, hvor OL-Beslag A/S har deres produkter på køkkenlåger, skabe mv.

OL-Beslag A/S vil også i år sponsere et stort telt til Bagsværd Regattaen, hvor vi forventer at sætte ny rekord i aktive deltagere, og også i størrelsen på teltet.

Se OL-Beslag A/S produkter her :  http://www.ol-beslag.dk

Logo_OL-Beslag.jpg